21 вересня 2017 року в Щастинській обласній загальноосвітній санаторній школі-інтернаті в межах Тижня Миру та згідно з планом виховної роботи пройшов флешмоб «Хай завжди буде мир!». Також була організована акція «Голуб миру». Вихованці школи власноруч виробляли паперових голубів та дарували їх мешканцям міста Щастя з побажаннями миру і добра. Учні початкових класів малювали голубів та мир на землі. Малюнки будуть передані військовим.