20 березня 2015 року на базі Марківської гімназії Марківської районної державної адміністрації Луганської області відбулося V засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів за темою «Метод проектів – новітня освітня технологія особистісно орієнтованого навчання».
Мета засідання: розвиток педагогічної майстерності через опанування проектних технологій, формування професійної компетентності в умовах оновлення змісту початкової освіти.
В ході засідання заступник директора з навчально-виховної роботи Жарікова Т.С. ознайомила присутніх з досвідом роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів Марківської гімназії над даною проблемою.
![2](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/03/2-300x291.jpg)
Учасники засідання переглянули презентації «Пізнаємо природу за допомогою методів проектів», «Проектна діяльність у формуванні та вихованні учнівського колективу в початковій школі» з досвіду роботи вчителів початкових класів Ліснополянського і Сичанського навчальних закладів.
Під керівництвом Матвієнко Т.А., вчителя початкових класів Марківської гімназії, члени творчої групи працювали в «Майстерні професійного самовдосконалення». Кожна група учасників опрацьовувала теоретичний мінімум, здійснювала аналітичне дослідження проектів, створювала власні проекти.
![3](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/03/3-300x217.jpg)
![4](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/03/4-e1427094554640.jpg)
Найкращі навчальні проекти учасники V засідання обласної творчої групи мали змогу переглянути на виставці.
![5](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/03/5-e1427094865466.jpg)