Напередодні Дня працівників освіти відділом освіти Сватівської районної державної адміністрації та районним методичним кабінетом оформлена виставка фотографій «Сучасні навчальні заклади Сватівщини», яка експонується на першому поверсі будівлі районної ради. На виставці презентовано світлини сучасних оновлених, відремонтованих закладів освіти району, в яких поповнено матеріально-технічну базу та створені комфортні умови для навчання та виховання дітей.