У рамках освітнього проекту 14 листопада до Вишневської школи Старобільського району завітали гості, колеги-педагоги з Тернопільщини та Львівщини. Радо, з хлібом-сіллю, учні та вчителі зустріли очікуваних гостей.Вчителі під час відвіданих та проведених заходів обмінювалися культурним та професійним досвідом.
Людмилу Іллівну, вчителя початкових класів, запросили на виховний захід «В гостях у казки».
![2](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/2-22-e1479330781560.jpg)
![3](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/3-19-e1479330794865.jpg)
З особливим задоволенням наші учні вчилися розписувати писанки під керівництвом Ігоря Романовича Боднаря – народного майстра писанкарства та паперопластики, методиста Заліщицького будинку школяра Тернопільської області. Незабутні враження та позитивні емоції від роботи над писанкою – символу життя і краси українського роду!
![4](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/4-19-e1479330863286.jpg)
![5](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/5-15-e1479330876184.jpg)
![6](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/6-12-e1479330890360.jpg)
Олена Петрівна, вчитель зарубіжної літератури, директор Золочівської школи, відвідала урок української мови, який провела у 8 класі учитель вищої категорії Агеєнко Юлія Вікторівна.
Натхненно, цитуючи Ліну Костенко, зі словами вдячності Олена Петрівна звернулася до учнів, порівнявши їх роботу з дебютом, а творчу діяльність Юлії Вікторівни – з мітельшпілем і побажала всім досягти свого плідного ендшпілю.
![7](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/7-6-e1479331072386.jpg)
На засіданні методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін вишневські педагоги та гості жваво обговорювали впровадження в навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційні технології – «перевернуте навчання», Веб-квести, інтерактивний стиль «MicrosoftMouseMischief».
![8](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/8-6-e1479331111257.jpg)