Cемінар-практикум «Інтерактивні методи навчання як засіб формування навичок мовленнєвої взаємодії дошкільників»img_898326 жовтня 2016р. в ДНЗ №4 «Росинка» відбувся семінар-практикум для вихователів міста «Інтерактивні методи навчання як засіб формування навичок мовленнєвої взаємодії дошкільників».

Мультимедійна презентація» з метою актуалізації  знань педагогів щодо використання інтерактивних методів навчання,  визначення  умов впровадження ІКТ – технології в освітній процес ДНЗ.

Завідувач дошкільного закладу  Боднар Н.М. розповіла про впровадження ІКТ у навчально-виховний процес дошкільного закладу. У  заході брали активну участь  методисти, вихователі  ДНЗ міста, завідувач районної ПМПК Тернопільської області Крупка О.Я. та методист з дошкільної освіти КУ «Лисичанський методичний центр» Грушевська І. В. 

Теоретичну частину заходу було розпочато презентацією «Інтерактив  в освітньо-виховному процесі дошкільного закладу», яку провела вихователь-методист  ДНЗ №4 «Росинка»  Варган Г.Ф.

img_8971

В ході практичної частини заходу присутні мали можливість  переглянути  фрагменти занять з розвитку мовлення «Осіння пригода» в молодшій групі  ( з використанням мультимедійних дидактичних ігор, вихователь Бараннікова О.В.) та інтерактивне заняття в старшій групі «Чарівна мультиплікація» (вихователь Фурсова І.А.).

img_8982Педагоги ДНЗ № 4 «Росинка» презентували  досвід  роботи з театралізованої діяльності з використанням ІКТ. Особливу увагу учасників привернув mix – тіньовий театр  «Діти проти війни»  під керівництвом вихователя  Одинокої Н.О. та музичного керівника Федаш Л.О.

Проведений захід продемонстрував, що педагоги ДНЗ  впевнено і вчасно реагують на сучасні зміни у дошкільній освіті, готові підвищувати власну інформаційну грамотність, обмінюватися й ділитися набутим досвідом.