Благословенна львівська земля щиро та людяно проводжала освітян Луганщини зі сльозами на очах. Це притаманно тільки людям з відкритим серцем – справжнім друзям! Низький уклін та шана за небайдужість до людей зі Сходу.
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/10/IMG_5584-e1509380550674.jpg)
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/10/IMG_5585-e1509380567767.jpg)
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/10/IMG_5599-e1509380618202.jpg)
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/10/IMG_5606-e1509380683669.jpg)
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/10/IMG_5610-e1509380703869.jpg)
Під час зустрічі з головою ОДА Ю. Г. Гарбузом в щирій доброзичливій атмосфері були висловлені слова вдячності підписантам Угоди про співробітництво голові Луганської обласної державної адміністрації – керівнику обласної військово-цивільної адміністрації Юрію Гарбузу і голові Львівської обласної ради Олександру Ганущину. Під час спілкування від учасників проекту були надані пропозиції стосовно покращення рівня освіти на Луганщині задля подальшого впровадження в роботі міст, районів та області.
Завершився ІІІ етап освітнього проекту «Змінимо країну разом». Щиросердно дякуємо усім причетним до вдалого його проходження.