21 вересня 2015 року в загальноосвітніх школах Міловського району організовано пройшло відзначення Міжнародного Дня миру. В цей день відбулися миротворчі акції «Я за мир в Україні», «Я –частинка України», «Ми-за мир!».
На шкільних подвір’ях відбулися масові флешмоби « Миру всій Землі», «Хай сміються всі щасливо діти». В початковій ланці відбувся конкурс малюнків на асфальті «Я малюю мир! Я малюю щастя».
![SAM_6485](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/SAM_6485-e1443443476656.jpg)
![SAM_6482](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/SAM_6482-e1443443461164.jpg)
Учні старшої ланки на уроках правознавства обговорили принципи гуманності, свободи, добра Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир. Для учнів 10-11 класів проведено правові брейн-ринги .
![IMG_8307 (1)](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/IMG_8307-1-e1443443589770.jpg)
![IMG_20150922_080627](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/IMG_20150922_080627-e1443443620295.jpg)
В рамках даного заходу всі учні району прийняли участь у масовому виготовленні паперових голубів-символів миру.