Представники Міністерства оборони Латвійської Республіки відвідали Луганський обласний військовий ліцей4 жовтня 2017 року за попередньою домовленістю  між Національною гвардією України та Міністерством оборони  Латвійської Республіки до Луганського обласного військового ліцею, що розташований у місті Кремінна прибула делегація на чолі з представником Міністерства оборони Латвійської Республіки Директором кадетських сил « Яунсардзе», що у перекладі означає «Молодь гвардії» підполковником Айвисом Мирбахсом та головним капеланом Збройних Сил Латвійської Республіки Елмарсом Плявіншем.

Разом з заступником Голови Луганської обласної державної адміністрації Ольгою Лішик та представниками Національної гвардії України гості оглянули стан навчально- матеріальної бази ліцею, хід реконструкції будівель та будівництво спортивного комплексу ліцею, зустрілися з вихованцями, офіцерами, та педагогічним складом навчального закладу.

В ході зустрічі була проведена презентація Кадетських сил Латвійської Республіки, під час якої відбулось знайомство наших кадетів з структурою, метою та завданням роботи з дітьми-підлітками Латвійської Республіки.

Найбільшої уваги зі сторони наших ліцеїстів викликала пропозиція щодо участі кращих представників військового  ліцею у військово-патріотичному таборуванні, яке буде організовано латвійською стороною у м. Юрмала у наступному році

Начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков наголосив, що у такий табір поїдуть найкращі у навчанні та військовій справі вихованці ліцею.