Напередодні 29-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС керівниками гуртків міського Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді проведено бінарне заняття двох гуртків під назвою «День білих журавликів».
![DSC_0131](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/DSC_0131-e1431084509496.jpg)
Говорили не тільки про трагедію на Чорнобильській АЕС але й про сторінки Другої світової війни, реаліях сьогодення, а ще – про походження паперових журавликів.
Після занять стало зрозуміло, що дітям все цікаво, що стосується атрибутів пам’яті, невідомих сторінок історії України. Так виникла ідея провести міську Акцію миру «День білих журавликів» й присвятити її 70-й річниці завершення Другої світової війни.
![DSC_0142](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/DSC_0142-e1431084596229.jpg)
![DSC_0141](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/DSC_0141-e1431084654596.jpg)
9 Травня тисячі журавликів, змайстровані руками дітей, як символ пам’яті про загиблих в роки Другої світової війни, єдності й примирення націй піднімуться у небо! Для цього педагоги Центру провели майстер-класи щодо виготовлення паперових журавликів з педагогами-організаторами, вчителями, дітьми міста.
![DSC_0150](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/DSC_0150-e1431084725299.jpg)