Ліцеїсти комунального закладу «Луганський обласний ліцей фізичної культури і спорту» вибороли призові місця на змаганнях Всеукраїнського рівня

Учень 11 класу Луганського обласного ліцею фізичної культури і спорту Котелевський Сергій взяв участь у чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, який проходив у м. Луцьку з 11 по 16 березня цього року. У ваговій категорії до 73 кг спортсмен зайняв першу сходинку змагань з результатом у сумі важкоатлетичного двоборства 278 кг. Також Сергій став володарем двох малих медалей у ривку (128 кг) та у поштовху (150 кг).

Учениця 10 класу Акберова Єлизавета виборола почесне 3 місце на п’єдесталі Всеукраїнського турніру з вільної боротьби, який проходив з 24 по 26 лютого 2024 року у м. Полтаві.

Вітаємо Сергія та Єлизавету зі значними результатами та бажаємо високих досягнень у майбутньому! Разом до перемоги!