2-3 листопада 2016 року відбувся Всеукраїнський семінар «Впровадження сучасних будівельних матеріалів і технологій у навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів для підготовки кваліфікованих робітників». У заході взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Департаменту професійної освіти МОН України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та м. Києва державних адміністрацій, Навчально (науково) – методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти і керівників будівельних ПТНЗ. Луганська область була представлена директором Департаменту освіти і науки Луганської ОДА Стецюком Юрієм Вікторовичем та заступником директора НМЦ ПТО у Луганській області Дерев’янко Валентиною Володимирівною.
Семінар проходив на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», під час якого заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей і генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь урочисто підписали Меморандум щодо співробітництва із забезпечення умов для оновлення змісту державної професійно-технічної освіти.
![3](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/3-10-e1478588876552.jpg)
![4](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/4-11-e1478588891326.jpg)
![5](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/5-7.jpg)
У ході семінару освітяни мали нагоду детальніше ознайомитися з можливостями і критеріями створення навчально-практичних центрів на базі професійних навчальних закладів України, основні напрямки їх розвитку. Наступного дня учасники заходу відвідали завод «Снєжка-Україна» у місті Яворів і ознайомилися з інноваційними технологіями, які використовує виробництво для виготовлення сучасних лакофарбових матеріалів. Крім того, гості відвідали структурні підрозділи підприємства «Снєжка-Україна» і на власні очі побачили виробничий процес виготовлення продукції і її складування.
![6](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/6-7.jpg)
![7](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/7-3-e1478589003297.jpg)
![8](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/8-3-e1478589018959.jpg)
![9](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/9-2-e1478589057459.jpg)
Організатори заходу забезпечили учасникам теплий прийом, невимушену атмосферу, позитивний настрій, плідну співпрацю.
![10](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/10-1.jpg)
![11](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/11-1.jpg)
![12](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/12-1.jpg)
![13](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/13-1.jpg)
![14](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/14-1.jpg)