У скрутний для Луганщини час реалізація проекту «Схід – Захід Разом» стала важливим заходом у розвитку співробітництва та практичною допомогою дітям Луганщини.
Федерація профспілок Волинської області на звернення Народного депутата України Артема Леонідовича Вітко виділила 5 путівок у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Веселка» Горохівської районної профспілкової організації працівників АПК (Горохівський район, с. Терешківці) та 5 путівок у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Чайка» профспілкової організації працівників охорони здоров’я (Шацький район, с. Світязь) з 20 червня по 3 липня 2015 року (на 14 днів) для дітей віком до 15 років із м. Попасна.
Перебування дітей у мальовничих містах і селах Волині стало незабутнім, сповненим яскравих вражень та позитивних емоцій. Всюди нашим дітям було влаштовано гостинну зустріч, просякнуту атмосферою родинного свята, щирості та добра.
![4](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/07/41-300x225.jpg)
![5](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/07/51-300x225.jpg)
Користуючись нагодою, засвідчуємо глибоку повагу та щиру вдячність Народному депутату України Артему Леонідовичу Вітку за діяльність, спрямовану на розвиток і активізацію відносин між Луганською та Волинською областями.
Прийміть щирі вітання та слова вдячності за турботу про дітей із м. Попасна Луганської області.