4 квітня 2018 року Луганщина гостинно зустріла делегацію Львівської області на чолі з Олександром Ганущиним, головою Львівської обласної ради. Цієї весни триває далі проект «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти», у межах якого освітяни Львівщини …
Квітень2018
Форум партнерства щодо запровадження конкурсів по освітнім, культурним, журналістським обмінам між Львівською та Луганською областями
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_7264-e1522859402704.jpg)
У заході взяли участь голова Луганської обласної державної адміністрації –