Сьогодні, 23 листопада 2021 року, з ознайомчим візитом до Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» прибула делегація Донецької обласної державної адміністрації. Заступник голови Донецької ОДА Юлія Костюніна та директор Департаменту освіти і науки …
Листопад2021
Увага! Проведення конкурсу на заміщення посади директора Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту поновлено
…