Змагання з кібербезпеки «Sikorsky CTF 2023»1 – 2 липня 2023 року Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” спільно з Проєктом USAID Кібербезпека критично важливої інфраструктури України та Amazon Web Services (AWS), планують провести змагання з кібербезпеки “Sikorsky CTF 2023”. Положення про захід розміщено на сайті https://kpi2023.ctf.in.ua.

Змагання відбудеться у форматі “захоплення прапора“ (Jeopardy style Capture the Flag), онлайн 1-2 липня 2023 року. Завдання змагання розроблюються Національним технічним університетом, України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» у категоріях:

  • Безпека веб застосунків (Web security)
  • Обернене проектування і аналіз шкідливого програмного забезпечення (Reverse Engineering and Malware Analysis)
  • Аналіз вразливостей (Binary Vulnerability Analysis)
  • Безпека мобільних застосунків (Mobile Security)
  • Прикладна криптографія (Applied Cryptography)
  • Стеганографія (Steganography)
  • Криміналістика (Digital Forensics)
  • Програмування (Professional Programming and Coding)

До участі у змаганні запрошуються студенти ЗВО (закладів вищої освіти, категорія учасників – university) та учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні (вихованці) закладів професійно-технічної і позашкільної освіти, абітурієнти 2023 року випуску (шкільна категорія учасників, junior). Участь у конкурсі командна, до 5 учасників у 1 команді, переможці мають надати підтвердження свого статусу (всі учасники команди в університетській категорії є студенти, у шкільній категорії є школярами або випускниками закладів середньої загальної освіти 2023 року). Участь безкоштовна.

Переможці в університетській та шкільній категоріях (ТОП-3 команди) отримують цінні призи від організаторів. Додатково інформуємо, що з 1 червня по 29 червня 2023 року відкрита реєстрація для участі у змаганні за посиланням https://sikorsky.kpi2023.ctf.in.ua/register.

Контактна особа: Микола Ільїн, пошта m.ilin@kpi.ua, signal +380919020311.