![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/09/IMG_20170914_100351-e1505476257223.jpg)
Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Головний інспектор пожежної частини Нікітіна Ірина Володимирівна розповіла, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей та звернула увагу учнів на причини виникнення пожеж та заходи їх запобігання.
Продан Сергій Миколайович – начальник групи піротехнічних робіт, розповів учням про те, як себе поводити з незнайомими та вогненебезпечними предметами, куди звертатися у разі потреби, відповів на питання, які задавали діти.
Найбільше учням запам’яталися пожежні машини та устаткування. Школярі фотографувались поруч з технікою, попрацювали з брандспойтами, одне слово – відчули себе справжніми пожежниками.
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/09/IMG_20170914_101118-e1505476268387.jpg)
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/09/IMG_20170914_102508-e1505476279721.jpg)
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/09/IMG_20170914_103151-e1505476289420.jpg)
Така екскурсія дала можливість ознайомити школярів з професією пожежника-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.