LEGO Six BricksТретій рік поспіль на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між The LEGO Foundation та Міністерством освіти і науки України заклади загальної середньої освіти країни забезпечуються ігровими наборами LEGO Six Bricks.

23 листопада 2020 року до Луганської області доставлено вантаж гуманітарної допомоги –  5779 ігрових наборів LEGO Six Bricks. Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації передав ігрові набори органам управління освітою міськвиконкомів, райдержадміністрацій, сільських та селищних рад територіальних громад, військово-цивільних адміністрацій для подальшої передачі їх до закладів загальної середньої освіти області.

Набори LEGO Six Bricks використовуються в 1 класах Нової української школи як дидактичний матеріал для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання. Основний принцип «Навчання через дію» дозволяє учням з’єднати абстрактну теорію з реальним світом. За допомогою ігрових конструкторів вчителі наочно і доступно пояснять дітям навчальний матеріал, розвиватимуть навички критичного мислення, мовлення, пам’ять, увагу, вміння працювати в групі.