На виконання Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні» від 11.02.2015 № 69 та Програми національно – патріотичного виховання молоді Попаснянського району «Україна – моя Батьківщина» на 2016-2020 роки в школах міста …
Лютий2017
Вічна слава Героям!
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/02/1-12-e1487685207660.jpg)
Зима, що нас змінила
Усі вищі навчальні заклади Луганщини 18-20 лютого долучилися до заходів, присвячених вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
На честь вшанування пам’яті загиблих на Майдані, в Лисичанському педагогічному коледжі реалізована програма заходів, що передбачала екскурсію до Зали Слави та подвигу, де продемонстровано …