4-8 грудня 2018 року в м. Тернополі було проведено «Майстерню (не)дитячої демократії 2.0», яку відвідали учні Новопсковського професійного агарного ліцею Луганської області в супроводі викладача закладу Тетяни Жук. Проект впроваджується ГО “МО “СТАН” за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) у …
Грудень2018
Маленькі кенгурята Луганщини!
Ужестало доброю традицією проводити на луганській землі чудове математичне святодля школярів загальноосвітніх навчальних закладів – Міжнародний математичнийконкурс «Кенгуру».
Координаторомпроведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у Луганській областівиступає організаційний комітет при комунальному закладі «Луганська обласнамала академія наук учнівської молоді».
Метоюконкурсу є залучення …
Військові ліцеїсти започаткували нову традицію
Свято Збройних сил України є одним з найважливіших для офіцерів, педагогів та вихованців Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії». Тому не дивно, що начальником ліцею полковником Валерієм Ємбаковим в цьому році на річницю …